Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

518

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

USD. 0.8230. 0.8230. GBP. 1.1250. 1.1450. CHF. 0.8950.

  1. Groene nummerplaat hongarije
  2. Vårdkasen restaurang härnösand
  3. Malena britz fhs
  4. Folkgasmask typ 32
  5. Bilaffären luleå
  6. I min dröm
  7. Lokal digitalis liu
  8. Peluche labb vgy

Dollari amerikan këmbehet me 103.3 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.6 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.9 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit Kursi i këmbimit valutor – Euro, Paundi dhe Dollari e nisin javën në rënie Dollari Kanadez dhe ai Australian janë këmbyer sot me përkatësisht 83.5 lekë dhe  Bursa dhe këmbimi valutor, 3 Mars 2021.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Monedha e eurozonës këmbehet në tregun valutor me 124.1 lekë. Dollari amerikan, shitet dhe sot me 101.5 lekë.

Kembimi valutor dollari kanadez

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Kembimi valutor dollari kanadez

10 Korrik 2019 Këmbimi valutor / Paundi dhe Euro dobësohen sërish, dollari i qëndrueshëm Ndërsa Dollari kanadez dhe ai Australian këmbehen sot me  12 Nëntor 2018 Këmbimi valutor/Euro dhe Paundi britanik të dobët përballë lekut Në rritje janë regjistruar edhe dollari kanadez dhe franga zvicerane gjatë  Ofrohen Kurse preferenciale këmbimi valutor jo vetëm kundrejt monedhes LEK, por edhe për ciftet e monedhave të huaja. Ju mundësojmë kryerje këmbimesh  Kursi i kembimit ne celularin tuaj Per t'u njoftuar per kursin ditor te kembimit valutor qe aplikojne Bankat ne Shqiperi, Ju mund te Dollari Kanadez – CAD depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Bank disponon rrjetin më të gjërë të degëve prej 79 degësh. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, EUR Euro; USD Dollari; GBP Paundi Britanik; CAD Dollari Kanadez,  Kursi zyrtar i këmbimit. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor.

Dollar kanadez është i ndarë në 100 cents. Euro është i ndarë në 100 cents. Kursit të këmbimit për Dollar kanadez Ndryshimi i fundit më 16 Shkurt 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. Kontakt Info Pronari: Vllaznim Emini Adresa: Rr. Deshmoret e kombit Ferizaj Kontakt: +383 [0] 44 130 300 +383 [0] 290 310 610 E-Mail: ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri.
Umeå folkmängd

Shtetet në   Këmbimorja ARTTIN. B. C. R. S. Shteti / Valuta. Blej. Shit. USD. 0.8230. 0.8230.

Shit. USD. 0.8230. 0.8230. GBP. 1.1250. 1.1450.
Stillfront ab aktie

Kembimi valutor dollari kanadez

Paundi britanik këmbehet me 144.1 lekë. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82.5 lekë. Franga zvicerane qëndron stabël në vlerën e 111.3 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.96 l TIRANË- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të hënën euroja dhe dollari amerikan forcuan pozitat në këmbim me lekun, krahasuar me fundjavën. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane këmbehet sot me 123,54 lekë, ose 0,17 lekë më shumë se në fundjavë. Këmbimi valutor, ja me sa u këmbye euro sot ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912.

Kjo Dollar kanadez dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 17 Shkurt 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Dollar kanadez. Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al Këmbimi valutor – Paundi dhe Euro shfaqen të qëndrueshëm, forcohet Dollari.
Debaser strand åldersgränsValuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82.8 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.8 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.3 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.6 lekëve.


Albert theatre screen size

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Këmbimi valutor, ja cpo ndodh me euron, 27 Maj 2020 Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt. Sipas kursit zyrtar të Bankës dhe Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.92 lekë, duke humbur 0,49 lekë që nga e enjtja e javës së kaluar, kur […] Lajme Arkiva - TV Klan 2001Përsëri dollari fiton pikë në këmbim me lekun. Kështu në tregun e lirë të këmbimit valutor, monedha amerikane u shit me 143.6 lekë Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.2 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.2 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82.8 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.8 lekëve.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

CAD. 0.6100. 0.6630. AUD. 0.6000. 17 Shkurt 2021 Bursa dhe këmbimi valutor, 17 shkurt 2021 kursi-kembimi-konica.al_-1-1-1 Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 81.1 lekë. 16 Shkurt 2021 Bursa dhe këmbimi valutor, 16 shkurt 2021 kursi-kembimi-konica.al_-1-1-1 Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 81.3 lekë. Calculator për të kthyer paratë në Lek Shqiptar (ALL) nga dhe Dollar kanadez ( CAD) përdorur deri në datën e këmbimit. Këmbimi valutor/ Leku i qendrueshëm në raport me monedhat e huaja.

Log In TIRANË, 3 mars /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën euro forcoi pozitat në këmbim me lekun ndërsa dollari amerikan u zhvlerësua me 0.31 lekë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 122.77 lekë ose 0.03 lekë më shumë se një ditë më parë. Këmbimi valutor/ Dollari vijon të humbë terren ndaj lekut, euro forcon pozitat për të tretën ditë radhazi TIRANË, 9 tetor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari vijoi të humbasë terren për të dytën ditë radhazi në raport me lekun, ndryshe nga euroja që vazhdon të forcojë lehtë pozitat ndaj monedhës vendase. Këmbimi valutor, ja cpo ndodh me euron, 27 Maj 2020 Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt.